תפריט

התחדשות ולמידה

ללמוד תחום חדש יכול להיות צעד מרגש. יש כאלו שהחליטו להחליף מקצוע, אחרים רוצים להעשיר את העולם שלהם בכיוון שבו הם עוד לא התנסו ויש אפילו את אלה שפשוט רוצים לרכוש כמה שיותר כישורים על מנת להיות אנשי אשכולות שיכולים לבצע כל דבר ברמה טובה. בתוך כל ההמונים, נישה מיוחדת שמורה לאלו שבאים להתחיל ללמוד צילום.

לימוד צילום כיום הפך לדומה במשהו ללימוד בישול. זה משהו שכולנו עושים כל יום, כל הזמן, אבל לרוב עושים אותו ברמה בינונית-נמוכה. הצילום, בשל העובדה שהוא כולל בתוכו כל כך הרבה תחומים, טכניקות וביטויים אומנותיים, מאפשר לאלו המתמקצעים בו גישה אל עולם מלהיב, מרתק ולא צפוי. כאשר אתם לומדים צילום עצם נקודת המבט שלכם על העולם משתנה. אתם כבר לא רואים את הדברים באותה הצורה ושימת הלב שלכם לפרטים מתגברת לאין ערוך מזו שהייתה קודם.

התמקצעות בשלבים

למרות שכולנו מצלמים בלי סוף, המקום הנכון להתחיל בו הוא קורס צילום למתחילים השוואת מחירים בין מקומות הלימוד השונים יכולה להניב פערים משמעותיים, אך יש לשקול היטב את התפוקה שלכם מקורס זול לעומת קורס מעט יותר יקר. אנשי מקצוע טובים, צלמים איכותיים שצילום הוא תשוקת חייהם והם גם טובים בהוראה, עולים בהתאם. אם אתם רוצים מקום שיאפשר לכם לבטא את הייחודיות האמנותית שלכם בתחום הצילום ולא יקבע אתכם לתוך ז'אנרים קיימים בלי לאפשר לכם מרחב פעולה, אתם צריכים להגיע למקום שבו היחס האישי יאפשר למדריך שלכם לזהות את הייחודיות הזו שקיימת בכם.

זכרו, בסופו של דבר מדובר על השלב הראשון בהשכלה שלכם בתחום שיכול להישאר איתכם במשך שנים רבות. כדאי לכם להשקיע ביסודות, כדי שהמגדל שתבנו עליהם יהיה יציב.

מעוניינים לרכוש את מיומנויות הצילום השונות מהמומחים? רוצים להפוך את התחביב שלכם למקצוע של ממש או אולי להגשים חלום וללמוד לצלם בדיוק כפי שצלמים מיומנים מצלמים? אם כן, אלון קירה, בית הספר לצילום, הוא הכתובת המתאימה עבורכם. לסקירת הקורסים המוצעים לכם בבית הספר, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 074-7027876