תפריט

ללמוד צילום במסגרת קבוצתית

עבור רבים העוסקים בצילום כתחביב, ואולי אפילו שואפים להפוך יום אחד את התחביב למקצוע, קשה לפעמים למצוא את הפלטפורמה הנכונה והמתאימה לשימור יכולות הצילום שלנו ולשיפור שלהן. בסופו של דבר, כל איש מקצוע צריך לתחזק את המקצוע שלו ולהמשיך להתפתח למקומות חדשים על מנת שלא להתנוון, וצילום אינו שונה מהבחינה הזו. למעשה, היות ומדובר ביצירה ובאומנות, יכול להיות שעבור צילום זה נכון אפילו יותר.

בדיוק בשביל הצורך הזה הוקמו קבוצות צילום. קבוצות אלו הן בעצם סדנאות המועברות על ידי בית ספר לצילום, בהנחיית מורי בית הספר שהינם צלמים מומחים בעלי ניסיון רב, המתמקדות בצילומים בנושאים או בטכניקות ספציפיות. המגוון של סדנאות הצילום הוא עצום, ותוכלו למצוא סדנה בכל תחום שבו תרצו להתמקצע או שאליו תרצו להיחשף. החל מסדנאות ממוקדות טכניקה וציוד כמו צילומי מאקרו וחשיפות ארוכות, וכלה בצילומי נושא כצילומי פריחה ועירום. כמובן שפעמים רבות משלבים בין התחומים, אבל בכל מקרה תוכלו לבחור לעצמכם את הסדנה שמדגישה יותר את התחום שמעניין אתכם.

מגוון סדנאות

בתי ספר לצילום מציעים לרוב כרטיסיית סדנאות שמאפשרת השתתפות בסדנאות מכמה תחומים בהתאם לתחומי העניין שלכם, וזאת על מנת לאפשר לכם להשתלם בכמה שדות ולהעשיר את עולמכם כצלמים, חובבים או מקצועיים. יכול להיות שתם דואגים שאין לכם את הציוד הדרוש על מנת להשתלם בתחומים הטכניים הללו, ואתם לא רוצים להוציא סכום גדול על ציוד נישתי שלא בטוח שתשתמשו בו שוב. אל דאגה, רוב מקיימי הסדנאות יוכלו להשאיל לכם את הציוד הדרוש בתיאום מראש. יש להדגיש כי לרוב המפגשים הללו מיועדים לצלמים מנוסים, וקהל שאינו מיומן בשימוש במצלמה אינו קהל היעד שלהן.

רוצים להגשים חלום וללמוד את תחום הצילום באופן מקיף ומקצועי? מחפשים מסגרת לימודית שתספק לכם את המרחב המתאים לעשות זאת וגם קורסים וסדנאות, בעזרתם תוכלו לרכוש את מיומנויות הצילום הנדרשות? אם כן, אלון קירה, בית הספר לצילום, הוא הכתובת הנכונה עבורכם. לסקירת הקורסים המוצעים לכם בבית הספר, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 074-7027876