תפריט

סיור צילום? בשביל מה?

רבים בימינו תוהים איזה ערך יכול להיות לסיור צילום. הרי בסופו של דבר, כל אחד מאתנו מצלם כל הזמן בכל מקום חדש שאליו אנחנו מגיעים, וגם בכאלה שאנחנו מכירים כל חיינו. לכן מובנת התהייה של הערך המוסף שסיור צילום יכול להביא לטיול ביעד חדש או אפילו בסביבה הביתית שלכם.

התהייה הזו אולי ברורה לרוב האנשים, אבל כנראה שאם תעלו אותה בפני צלם מקצועי הוא יתקשה שלא לצחוק. עבורו, ועבור כל מי שעוסק בצילום ברמה גבוהה, ההבדל בדרך שבה מסתכלים על העולם מנקודת מבט של אדם רגיל או של צלם הוא הבדל של שמים וארץ. הצלם בוחן את הדברים מנקודת מבט אמנותית, כזו שמאפשרת לו לראות דברים שאתם לעולם לא הייתם שים לב אליהם. הוא יכול לגלות תופעות מעניינות ורגעים ייחודיים גם בבנאלית שבסיטואציות.

צלמים מקצועיים ליום אחד

החדשות הטובות הן שאתם לא חייבים להישאר מאחור. עם ההכוונה הנכונה של אנשים שמבינים את המקום שממנו אתם באים, תוכלו לחוות סיור צילום שיהפוך את הטיול שלכם באזור מסוים לבלתי נשכח. שימת הלב לפרטים וחידוד המבט שילוו אתכם מהסיור הזה והלאה, כל אלו ימשיכו ללוות אתכם עוד זמן רב. שלא לדבר על ביקורת בזמן אמת, דבר שיכול לעיתים להציל לנו את הטיול כולו. כמובן שאי אפשר לשכוח גם התמונות שתיקחו אתכם למזכרת. התמונות האלו, בהתחשב בעובדה שהן צולמו בהכוונה של אדם שזו התשוקה וזה המקצוע שלו, יהיו ברמה אחרת מאלו שאתם מכירים בדרך כלל. לא מדובר עוד בסלפי סמארטפון שיעלם במעמקי כרטיס הזיכרון שלכם. מדובר על תמונות מקצועיות שאולי תרצו אפילו לפתח על קנבס גדול על מנת לתלות בגאווה במרכז הסלון שלכם. הערך המוסף שהצילום המקצועי יעניק לטיול שלכם יישאר חוויה בלתי נשכחת.

רוצים ללמוד צילום בדרך קצת אחרת? מעוניינים לצאת לסיור צילום, שאותו מעבירים מיטב הצלמים? אם כן, אלון קירה, בית הספר לצילום, הוא הכתובת המתאימה עבורכם. לסקירת הקורסים המוצעים לכם בבית הספר והסיורים השונים המתוכננים לקהל הצלמים, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 074-7027876