תפריט

מפגשי צילום | סדנאות צילום יומיות

מצלמים - מפגשי צילום, סדנאות צילום

לפרטים נוספים והרשמה למפגשי הצילום: בטלפונים: 074-7027876, נייד 054-7260062 או בדוא"ל info.allonkira@gmail.com

או לחיצה על התמונה/כותרת המפגש - נא לציין שם המפגש הרצוי בעת יצירת הקשר!!!

 "אלון קירה בית ספר לצילום" מגיש לתלמידי ביה"ס ולבוגריו...ובעצם לכל המעוניין סדנאות צילום איכותיות ומגוונות בליווי הדרכה מקצועית ויחס אישי במסגרת "מצלמים – מפגשי צילום".

רשימת מפגשי הצילום המתוכננים לחודשים אוקטובר 2018 - נובמבר 2018:

צילום מאקרו - יום שישי בוקר, 12/10/18 בין השעות 07:00-10:00

הנחיה: אלון קירה / סוזי אביב
ביום שישי מוקדם בבוקר ניפגש לצילומי מאקרו,בראשון לציון, בעונה זו אנו ניפגש עם זיווג השפריות והשפריריות. ציוד נדרש - עדשת מאקרו / טבעות הרחקה / דיאופטרים. למי שאין יש לתאם מראש ונוכל להשאיל לו את הציוד הנדרש. ** הסדנא מוגבלת ל15 משתתפים! 

צילום ערום אומנותי בסטודיו - יום שבת, 13/10/18, בין השעות 11:00-14:00

הנחיה אלון קירה / סוזי אביב
מפגש צילומי מודל ערום בסטודיו יתקיים בבית הספר לצילום בתל-אביב. במפגש זה נצלם מודלית מדהימה  במגוון אפשרויות תאורה.  ** מפגש זה לא נכלל במסגרת כרטיסיית המפגשים. העלות 350 ש"ח לתלמידי ביה"ס 10% הנחה!  ** מספר המשתתפים מוגבל ל- 6 !

צילום שקיעה וחשיפות ארוכות - פלמחים  יום שבת, 03/11/18 בין השעות 16:00-19:00

הנחיה: אלון קירה / סוזי אביב
לקראת ערב ביום שבת לצילומי שקיעה וחשיפות ארוכות, בחוף פלמחים, במפגש זה נצלם בטכניקה חשיפה ארוכה, את החוף המדהים של פלמחים החוף הסלעי המפורסם ביופיו הפראי. ** הסדנא מוגבלת ל10 משתתפים!   ** ציוד נדרש: חצובה, עדשה רחבה (רצוי). 

סדרת מפגשים בנושא צילום בשחור לבן, ימי ראשון: 04/11  11/11  18/11 בין השעות: 18:00-21:00

הנחיה: אלון קירה
בסדרת זו נתוודע לעולם בשחור לבן. נלמד על טכניקות לצילום ועריכה בשחור לבן, נלמד על היתרונות בהמרת התמונה לשחור לבן ונקבל טיפים והכוונה לזיהוי פוטנציאל לצילום שחור לבן מנצח. הסדרה מורכבת משלושה מפגשים בני 3 שעות כל אחד. המפגש הראשון יתקיים בכיתה והוא מפגש תאורטי שיהווה הכנה למפגש השטח שהוא המפגש השני בסדרה מפגש חוץ, מפגש זה יתקיים במרחב האורבני בסביבת רחוב שנקין אלנבי בתל אביב, המפגש השלישי הינו מפגש ביקורת עבודות וסיכום וגם הוא יתקיים בכיתה. הרישום למפגשים אלו מותנה ברישום לשלות המפגשים יחדיו, לא תינתן שום אפשרות להרשם למפגשים למפגשים באופן חלקי.
עלות הסדרה 600 ש"ח. ** מספר המשתתפים מוגבל ל 15!

צילום נוף אורבני, יום רביעי, 21/11/18, 15:30-18:30

הנחיה: אלון קירה 
לקראת ערב, נצא לצילומי נוף אורבניים, נשתמש בטכניקת חשיפה ארוכה ליצירת צילומים מעניינים ומיוחדים, כמו כן נשתמש בשקיעה היורדת לצביעת התמונה בגוונים מרהיבים. ציוד נדרש - חצובות. ניתן להשאיל מאיתנו בתיאום מראש. **  מספר המשתתפים מוגבל ל 10!

צילום ערום אומנותי בסטודיו - יום שבת, 24/11/18, בין השעות 11:00-14:00

הנחיה אלון קירה / סוזי אביב
מפגש צילומי מודל ערום בסטודיו יתקיים בבית הספר לצילום בתל-אביב. במפגש זה נצלם מודלית מדהימה  במגוון אפשרויות תאורה.  ** מפגש זה לא נכלל במסגרת כרטיסיית המפגשים. העלות 350 ש"ח לתלמידי ביה"ס 10% הנחה!  ** מספר המשתתפים מוגבל ל- 6 !

ובינתיים, מאחלים לכם כמעט סתיו נעים וחוויות צילום נפלאות! 

מטרת "מצלמים"

לאפשר לתלמידי/בוגרי בית הספר ולאוהבי הצילום בארץ  מסגרת בה יוכלו לשלב בין מפגשים חברתיים עם אנשים שאוהבים לצלם לבין האפשרות להמשיך להתבטא, להשתלם, לשפר ולהרחיב את יכולות הצילום. בדף זה, נפרסם מידי חודש את מפגשי הצילום המתוכננים לחודשים הקרובים. 

מיקום המפגשים:

מפגשי סיור יתקיימו בכל רחבי הארץ ובהם נגיש חווית צילום מיוחדת ולימודית מלווה במדריך צילום מטעם בית הספר. מפגשי הרצאות צילום יתקיימו בכיתות הלימוד של בית הספר. מדי תקופה אנו נארגן סדנא ו/או טיול סופ"ש בנושאי צילום, פעילויות אלו תתומחרנה בנפרד. 

נושאי המפגשים:

במסגרת "מצלמים" נציע מגוון רחב של נושאים במפגשי הצילום, החל מצילומי רחוב, פורטרט, צילומי נוף וטבע ועד למפגשים שיעסקו בטכניקות צילום מתקדמות כגון צילומי אינפרה אדום, מאקרו, תאורה מתקדמת ועוד. אין לכם ציוד יעודי? לא נורא. בתאום מראש נשאיל לכם ציוד יעודי לצורך המפגש. 

תנאי ההשתתפות

במפגשים – ההשתתפות במפגשים תותנה ברישום מראש על בסיס מקום פנוי, בשיטת כל הקודם זוכה...למפגשים שהביקוש להם יהיה גבוה נשתדל לתאם מועד קרוב נוסף. הדרכה: המפגשים יועברו על ידי המדריכים של בית הספר ו/או מדריך צילום חיצוני המתמחה בנושא המפגש הרלבנטי. 

עלות:

תלמידי ובוגרי בית הספר יוכלו לרכוש כרטיסיה (התקפה לשנה) המקנה השתתפות ב - 6 מפגשים

עבור תלמיד משתתף כרטיסיה של 6 מפגשים של 600 ₪ בלבד. או 200 ש"ח למפגש בודד. 
עבור משתתף חיצוני, כרטיסיה של 6 מפגשים בעלות של 900 ₪. או 200 ש"ח למפגש בודד.

עלות זו לא כוללת כניסה לגנים/פארקים או כל מקום שהכניסה אליו בתשלום. 

הערות נוספות:

מפגש צילום, אליו ירשמו פחות מ- 10 משתתפים, למעט מפגשי סטודיו והפוטושופ, לא יתקיים וידחה למועד אחר. המפגשים יתקיימו בקבוצות של עד 15 משתתפים, דבר המאפשר אינטראקציה ומפגש חברתי בין צלמים ללא פגיעה ביחס ההדרכה. 

הבהרה חשובה: מפגשי "מצלמים" מיועדים לתרגול והתנסות נוספת בטכניקות צילום, במפגשים ניפגש על מנת לצלם ולא נעסוק בלימוד צילום בסיסי או בתפעול המצלמה. מפגשים אלו אינם באים להחליף לימוד צילום מוסדר!

מפגשי צילום, סדנאות צילום, אלון קירה
 
לפרטים נוספים:
בטלפונים: 074-7027876, נייד 054-7260062
או בדוא"ל info.allonkira@gmail.com

לוגו אלון קירה