תפריט

מפגשי צילום

מצלמים - מפגשי צילום, סדנאות צילום

לפרטים והרשמה:  074-7027876,    054-7260062

או לחיצה על התמונה/כותרת המפגש - נא לציין שם המפגש הרצוי בעת יצירת הקשר!!!

 "אלון קירה בית ספר לצילום" מגיש לתלמידי ביה"ס ולבוגריו...ובעצם לכל המעוניין מפגשי צילום איכותיים ומגוונים בליווי הדרכה מקצועית ויחס אישי במסגרת "מצלמים – מפגשי צילום".

רשימת המפגשים המתוכננים לחודשים ינואר 2018 - מרץ 2018:

צילום אימון איגרוף, מועדון איגרוף תל אביב, יום רביעי, 17/01/18, 17:00-19:00

הנחיה: אלון קירה 
לקראת ערב, נצא לצילומי אימון איגרוף במועדון איגרוף. מפגש זה יוקדש לצילומי האווירה של המשתתפים במועדון, במהלך אימון.  **  מספר המשתתפים מוגבל ל 10!

סדנאות צילום, מפגשי צילום, אלון קירה בית ספר לצילום

* צילום: עידן מלכה

מפגש עיבוד בפוטושופ בנושא שכבות ומסיכות. יום ראשון, 21/01/18, בין השעות 18:00-21:00

הנחיה סוזי אביב.
מפגש זה מתאים לצלמים אשר מכירים את הפוטושופ מסכי הפוטושופ, כלי ההתאמה וכו' ורוצים להתעמק ולהבין את ההגיון הקסום של תוכנה זו - מסיכות ושכבות.  ** מספר המשתתפים מוגבל ל 10!   

סדנאות צילום, מפגשי צילום, אלון קירה בית ספר לצילום

צילום ערום אומנותי בסטודיו - יום שבת, 03/02/18, בין השעות 11:00-14:00

הנחיה אלון קירה / סוזי אביב
מפגש צילומי מודל ערום בסטודיו יתקיים בבית הספר לצילום בתל-אביב. במפגש זה נצלם מודלית מדהימה  במגוון אפשרויות תאורה.  ** מפגש זה לא נכלל במסגרת כרטיסיית המפגשים. העלות 350 ש"ח לתלמידי ביה"ס 10% הנחה!  ** מספר המשתתפים מוגבל ל- 6 !

צילום פריחת השקדיות - עמק חפר - צפון, יום שבת, 17/02/17, בין השעות 10:00-13:00

הנחיה: אלון קירה / סוזי אביב
ביום שבת בבוקר, נצא לצילומי הפריחה בצפון, בעמק חפר. אנו נתמקד בצילומי מטע השקדיות המדהים בעונה זו ובאם יתאפשר לצלם את הפריחה הנוספת ואפילו מאקרו **  מספר המשתתפים מוגבל ל 15!

מפגשי צילום, סדנאות צילום, אלון קירה בית ספר לצילום

צילום מודל בסטודיו - הלבשה תחתונה. יום שבת, 10/03/18  11:00-14:00

הנחיה - אלון קירה / סוזי אביב
צילום מודל בסטודיו, קונספט של הלבשה תחתונה, מודלית מדהימה מקושטת בקעקועים אשר נלבישה בסוגים שונים של הלבשה תחתונה.  ** מפגש זה לא נכלל במסגרת כרטיסיית המפגשים. העלות 350 ש"ח לתלמידי ביה"ס 10% הנחה!  ** מספר המשתתפים מוגבל ל- 6 !

 

סדנאות צילום יומיות, מפגשי צילום, אלון קירה בית ספר לצילום

צילום מאקרו - מצפה מודיעין  יום שבת, 17/03/18 בין השעות 07:00-10:00

הנחיה: אלון קירה / סוזי אביב
צילום נצא מוקדם ביום שבת בוקר לצילומי מאקרו, באזור יער בן שמן, בעונה זו הפריחה משגעת ומגוון חרקי האביב ופרפרים למינהם. ציוד נדרש - עדשת מאקרו / טבעות הרחקה / דיאופטרים. למי שאין יש לתאם מראש ונוכל להשאיל לו את הציוד הנדרש. ** הסדנא מוגבלת ל15 משתתפים! 

מפגש צילום מאקרו, סנאות צילום יומיות, אלון קירה בית ספר לצילום

ובינתיים, מאחלים לכם חורף נעים וחוויות צילום נפלאות! 

מטרת "מצלמים" לאפשר לתלמידי/בוגרי בית הספר ולאוהבי הצילום בארץ  מסגרת בה יוכלו לשלב בין מפגשים חברתיים עם אנשים שאוהבים לצלם לבין האפשרות להמשיך להתבטא, להשתלם, לשפר ולהרחיב את יכולות הצילום. בדף זה, נפרסם מידי חודש את מפגשי הצילום המתוכננים לחודשים הקרובים. 

מיקום המפגשים: מפגשי סיור יתקיימו בכל רחבי הארץ ובהם נגיש חווית צילום מיוחדת ולימודית מלווה במדריך צילום מטעם בית הספר. מפגשי הרצאות צילום יתקיימו בכיתות הלימוד של בית הספר. מדי תקופה אנו נארגן סדנא ו/או טיול סופ"ש בנושאי צילום, פעילויות אלו תתומחרנה בנפרד. 

נושאי המפגשים: במסגרת "מצלמים" נציע מגוון רחב של נושאים במפגשי הצילום, החל מצילומי רחוב, פורטרט, צילומי נוף וטבע ועד למפגשים שיעסקו בטכניקות צילום מתקדמות כגון צילומי אינפרה אדום, מאקרו, תאורה מתקדמת ועוד. אין לכם ציוד יעודי? לא נורא. בתאום מראש נשאיל לכם ציוד יעודי לצורך המפגש. 

תנאי ההשתתפות במפגשים – ההשתתפות במפגשים תותנה ברישום מראש על בסיס מקום פנוי, בשיטת כל הקודם זוכה...למפגשים שהביקוש להם יהיה גבוה נשתדל לתאם מועד קרוב נוסף. הדרכה: המפגשים יועברו על ידי המדריכים של בית הספר ו/או מדריך צילום חיצוני המתמחה בנושא המפגש הרלבנטי. 

עלות: תלמידי ובוגרי בית הספר יוכלו לרכוש כרטיסיה (התקפה לשנה) המקנה השתתפות ב - 6 מפגשים

עבור תלמיד משתתף כרטיסיה של 6 מפגשים של 500 ₪ בלבד. או 150 ש"ח למפגש בודד. 
עבור משתתף חיצוני, כרטיסיה של 6 מפגשים בעלות של 750 ₪. או 150 ש"ח למפגש בודד.

עלות זו לא כוללת כניסה לגנים/פארקים או כל מקום שהכניסה אליו בתשלום. 

הערות נוספות: מפגש צילום, אליו ירשמו פחות מ- 10 משתתפים, למעט מפגשי סטודיו והפוטושופ, לא יתקיים וידחה למועד אחר. המפגשים יתקיימו בקבוצות של עד 15 משתתפים, דבר המאפשר אינטראקציה ומפגש חברתי בין צלמים ללא פגיעה ביחס ההדרכה. 

הבהרה חשובה: מפגשי "מצלמים" מיועדים לתרגול והתנסות נוספת בטכניקות צילום, במפגשים ניפגש על מנת לצלם ולא נעסוק בלימוד צילום בסיסי או בתפעול המצלמה. מפגשים אלו אינם באים להחליף לימוד צילום מוסדר!

מפגשי צילום, סדנאות צילום, אלון קירה 
שלכם,אלון קירה וצוות בית הספר לצילום 

לפרטים והרשמה: 074-7027876, 054-7260062   

לוגו אלון קירה